Date de contact Radacini Brasov

Radacini Motors Brasov
Calea Bucuresti nr.124-126
office.brasov@radacini.ro
tel: (0268) 311.123
fax: (0268) 311.128

Program de lucru:

Vanzari:
9.00 - 18.00 (L-V)
9.00 - 14.00 (S)

Service:
8.00 - 17.00 (L-V)
8.00 - 13.00 (S)

Formular de contact

Completeaza formularul de mai jos cu detaliile solicitarii tale.

Pentru verificare scrie cuvantul dintre paranteze  (solicitare)

SC Radacini Motors SRL este operator de date cu caracter personal inregistrat in registrul de evidenta a Prelucrarilor de Date cu Caracter Personal al A.N.S.P.D.C.P sub nr. 3366.
Sunt de acord ca datele mele cu caracter personal sa fie prelucrate pentru gestionarea cererii mele. Puteti de asemenea sa utilizati datele mele cu caracter personal
in conformitate cu Nota de Confidentialitate si cu legislatia aplicabila comunicarilor comerciale, si sa ma contactati prin:
E-mail   Telefon   SMS
Persoane de contact: Departament Vânzari Opel, Honda si Mazda Ionut Udrea - Manager Vânzari Tel: 0731-567.367; Mail: ionut.udrea@radacini.ro Departament Service Lorand Sipos - Manager Service Tel: 0727-227.250; Mail: lorand.sipos@radacini.ro Vladimir Raducan - Sef Atelier Mecanic Si Electric Tel: 0724-220.315; Mail: vladimir.raducan@radacini.ro Andrei Serban - Sef Atelier Tinichigerie Si Vopsitorie Tel: 0731-567.368; Mail: serban.andrei@radacini.ro Departament Piese Schimb Constantin Zlatariu - Consilier Vânzari Piese Schimb Tel: 0735-008.673, Mail: constantin.zlatariu@radacini.ro ITP Adrian Done - Inspector ITP Tel: 0726-112.086, Mail: adrian.done@radacini.ro